قوانین و مقررات آموزشگاه

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات آموزشگاه
ورود کاربران به وب‏‌سایت آموزشگاه  هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط آموزشگاه  به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

 

تعریف دانش آموز یا کاربر
دانش آموز یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آموزشگاه  اقدام کند.
همچنین از آنجا که آموزشگاه  یک وب‌سایت آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده فردی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
تعریف فروشنده
محصولات ارایه شده در وب‌سایت که شامل دوره های آموزش حضوری هستند که توسط آموزشگاه  منتشر شده اند و تماما مجوز های لازمه را کسب کرده اند.

قوانین  و مقررات دانش آموزان

– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، شرایط  دوره های آموزشی بر عهده آموزشگاه  است.

– فاکتور کالاهایی در سایت عرضه می‌شود.

– افرادی که قصد شرکت در دوره را دارند ، ابتدا می بایست دوره مورد نظر خود را خریده و بعد از خرید دوره به عنوان دانش آموز یک حساب کاربری به ایشان اختصاص داده می شود.

– حضور به موقع و با نظم دانش آموزان در کلاس ها الزامی می باشد

– ایجاد بی نظمی در کلاس ها قابل قبول نمی باشد و با عوامل بی نظمی بر اساس مقررات برخود می شود.

– ثبت نام در وب سایت منطور به انجام یک سفارش می باشد و برای هر کاربر بعد از ورود اطلاعات خود و پرداخت موفقیت آمیز، یک حساب کاربری به عنوان دانش آموز ایجاد می شود.

– در هر جلسه از هر کلاس یک فیلم آموزش از آن کلاس تهیه می شود که در وب سای قرار داده شده و دانش آموزان می توانند در حساب کاربری خود درون وب سایت فیلم مربطو به دروه خود را مشاهده نمایید و اگر سوالی داشتند می توانند در پایین صفحه مشاهده فیلم آموزش ، از مدرس خود به صورت مستقیم بپرسند.

– ضبط ویدئو توسط دانش آموزان ممنوع می باشد.

– کپی برداری از فیلم های آموزش ممنوع می باشد زیرا کلیه محتوای دیجیتالی تولید شده مربوط به آموزشگاه  می باشد و کپی برداری و استفاده از این فایل ها پیگرد قانونی دارد.

– انصراف از کلاس فقط قبل از شروع کلاس ها و با کسر سی درصد از مبلغ شهریه امکان پذیر میباشد